Individuální projekty Hradec Králové Individuální projekty Pardubice podporují nás podpořte nás

Podrobnosti
aktuality

21. 04. 2021

Rekonstrukce střediska Pardubice je v plném proudu.

 

Na konci minulého roku započala dlouho plánovaná rekonstrukce pardubického Centra duševního zdraví. Rekonstrukci jsme vzali z gruntu!  Na středisko se vrhla stavební firma a my jsme na čas museli začít využívat i jiné zázemí. Přechodné období jsme zvládli a nyní se život na středisku pomalu vrací do normálu.

A co nového rekonstrukce přinese?

Středisko nabídne nejen příjemnější zázemí pracovníkům, ale především klientům, pro které bude vybudována úplně nová denní místnost, kde budou moci trávit volný čas, ať už sledováním televize, prací na počítači, návštěvou aktivit střediska jako jsou peer skupiny či sociální rehabilitaci. Nově budou k dispozici také dvě konzultační místnosti a dvě kuchyňky, kde jedna z nich bude k dispozici klientům navštěvujícím právě denní místnost či k sociální rehabilitaci.

Proměna střediska se mohla začít realizovat především díky finanční podpoře Pardubického kraje a města Pardubice. Moc děkujeme a už těšíme na nové, příjemnější zázemí.

 

Naše
pobočky

Péče o duševní
zdraví, z. s.

Bělehradská 389
530 09 Pardubice

T: +420 466 400 116
E: info@pdz.cz
IC: 64 24 22 18

AKTUALITY

17. 05. 2021

Hlasujte pro naše projekty v Burze Filantropie a pomozte nám tak získat finance na naše projekty.

číst více

10. 05. 2021

Nabídka výcviku v rodinné terapii od Dialogického Institutu pro psychoterapii

číst více

10. 05. 2021

Zveme vás na 88. Seminář PDZ, tentokrát na téma Neurověda v psychoterapii MUDr. et Mgr. Kristýnou Drozdovou, Ph.D. Konat se bude 28.5.2021.

číst více

zobrazit starší novinky