hlavni obrazek Koncert Simona Babčáková Individuální projekty Hradec Králové Individuální projekty Pardubice podporují nás podpořte nás

Podrobnosti
aktuality

11. 06. 2019

Oslavili jsme 10 let fungování našeho střediska Jičín

 

Jičínské středisko Péče o duševní zdraví funguje již 10 let! Tyto kulatiny tedy stály za to řádně osalvit. K oslavám "narozenin" střediska jsme uspořádali odbornou přednášku na téma Budoucnost psychiatrické péče na Jičínsku


Teď už se jen těšíme, že ta péče o lidi s duševním onemocněním, bude přesně taková, jako jsme o ní slyšeli v přednáškách našich milých hostů. - Ředitel PDZ MUDr. Petr Hejzlar mluvil o reformě psychiatrické péče, o reformě v Královéhradeckém kraji hovořila Jana Králíková, o transformaci Psychiatrické nemocnice Kosmonosy a deinstitucionalizaci Alena Fialová a o konkrétní praxi vznikajícího CDZ v Hradec Králové Petra Špryňarová.

 

Všem přednášejícím moc děkujeme. Také mnohokrát děkujeme všem sponzorům akce. Baševi o.p.s. děkujeme za poskytnutí prostor, Café Amos za narozeninový dort, Vinotéce Mozaika za výborné víno a Vegeethouse za občerstvení v podobě zdravých pomazánek.

 

Díky vám všem se akce opravdu vydařila! Hurá do dalších 10 let! ❤️

 

Naše
pobočky

Péče o duševní
zdraví, z. s.

Bělehradská 389
530 09 Pardubice

T: +420 466 400 116
E: info@pdz.cz
IC: 64 24 22 18

AKTUALITY

20. 08. 2019

Srdečně Vás zveme na představení Simony Babčákové - One human show 24. 9. 2019 do Ústí nad Orlicí

číst více

07. 08. 2019

Hledáme nové kolegy - sociální pracovníky do střediska v Hradci Králové a v Rychnově nad Kněžnou.

číst více

25. 07. 2019

Centra duševního zdraví spustila oficiálně svůj provoz, fungují od začátku července v Pardubicích a v Hradci Králové a nabízejí klientům jak sociální, tak zdravotní služby.

číst více

zobrazit starší novinky